İş

Smartsheet büyüme için yönetici ekibini değiştiriyor

BELLEVUE, Wash. – Kurumsal iş yönetimi çözümlerinde lider olan Smartsheet Inc. (NYSE: SMAR), 1 milyar dolar sonrası yıllık yinelenen gelir aşamasına girerken şirketin büyüme yörüngesini desteklemek için yönetici ekibinde stratejik değişiklikler yaptığını duyurdu. Max Long Pazara Giriş (GTM) Başkanı olarak atanırken, Praerit Garg Ürün ve İnovasyon Başkanlığına terfi etti.

Daha önce Microsoft, Adobe ve NetApp’ta üst düzey görevlerde bulunan Max Long, Smartsheet’e otuz yılı aşkın bir deneyim getiriyor. Long yeni görevinde, şirketin küresel müşteri tabanını desteklemek amacıyla Dünya Çapında Saha Operasyonları ve Pazarlamayı da içeren birleşik bir GTM ekibine liderlik edecek.

Smartsheet’te çeşitli mühendislik ve ürün liderliği rollerinde görev yapan Praerit Garg, artık iş inovasyonunu ve ürün uygulamasını hızlandırmaya odaklanacak. Genişletilmiş sorumlulukları arasında Smartsheet’in çözümlerinin müşterilere, potansiyel müşterilere ve iş ortaklarına pazarlanmasının geliştirilmesi de yer alacak.

Mevcut Gelir Müdürü Mike Arntz, şirkette geçirdiği yedi yılı aşkın sürenin ardından 31 Mart’ta emekliye ayrılacak. Long’a geçiş sürecinde yardımcı olmak üzere Mayıs ortasına kadar danışman olarak görevine devam edecek. Ayrıca, Pazarlama Direktörü Andrew Bennett de Smartsheet’te geçirdiği yaklaşık on yılın ardından yeni fırsatları değerlendirmek üzere 15 Mart’ta şirketten ayrılacak.

Smartsheet CEO’su Mark Mader, ilk halka arz ve ARR’de 1 milyar doları aşmak gibi kilometre taşlarını içeren şirkete yaptıkları önemli katkılardan dolayı hem Arntz’a hem de Bennett’e teşekkür etti. Mader, yeni atamaların Smartsheet’in dünya çapında talepkar kuruluşlara kurumsal düzeyde iş yönetimi çözümleri sunma yeteneğini güçlendireceğinden emin.

Duyuru, Smartsheet’in 4. çeyrek ve 2024 mali yılı kazanç sonuçlarının açıklanmasıyla aynı zamana denk geliyor. Daha fazla ayrıntı için paydaşlar Smartsheet Yatırımcı İlişkileri sayfasına yönlendirilmektedir.

Smartsheet, Fortune 500 şirketlerinin önemli bir kısmı da dahil olmak üzere milyonlarca kişinin güvendiği modern iş yönetimi platformuyla tanınmaktadır. Şirket, performansı artıran ve kurumsal alanda bir sonraki yenilik dalgasını yönlendiren yenilikçi çözümleriyle tanınıyor.

Bu haber Smartsheet Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu