Ekonomi

Kayseri Büyükşehir iş dünyasıyla buluştu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’de özel bir tesiste gerçekleştirilen programa Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, MHP İl Başkanı katıldı. Lider Ahmet Bağçovan, AK Parti Kayseri Milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, rektörler, iş dünyasının sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda sanayici ve iş adamı katıldı.

“BİRLİK, BERABERLİK VE DAYANIŞMA İÇİNDE BİRLİKTE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Katılımcılara ve onları yalnız bırakmayan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’ye teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Umarım istikrarın önemini bilen 85 milyon Türk, Sağduyunun hakim olduğu ve hakim olduğu anlayışı, elbette Cumhurbaşkanımız ve beraberindekilerin ‘devam’ demesinden memnundur. Sizlere ayrı ayrı teşekkür eder, bundan sonra da hep birlikte birlik, beraberlik ve dayanışma içinde çalışmalarımızı sürdüreceğimizi belirtmek isterim. Başta AK Partimiz ve Milliyetçi Hareket Partimizin değerli il başkanları olmak üzere değerli il başkanlarımıza da hem emekleri hem de varlıkları için teşekkür ediyorum.”

İlk kez düzenlenen programda Önder Büyükkılıç, Kayseri’nin değerli yatırımcılarının tamamına sahip olamayacağını ancak bundan sonra 15 gün aralıklarla gündeme gelmeye çalışacaklarını ifade etti. Bakan Özhaseki ve tüm katılımcılara teşekkür ederek, Türkiye’yi daha da yaşanabilir, daha da güçlü kılacak ve Türk Yüzyılına hazırlayacak bir anlayışla bu çalışmaları her zaman birlikte yürüteceklerini belirtti.

“SİZİN KORUMANIZ ALTINDA BU ŞEHİRDE DAHA BÜYÜK HİZMETLER YAPACAĞIZ”

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, atanmasının üzerinden bir yıl geçtiğini ve şehrin her köşesinde Bakan Özhaseki’nin izlerini gördüğünü söyleyerek Kayseri’de herkesin kendisini bakan olarak ağırlamaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğunu paylaştı. Vali Çiçek, Bakan Özhaseki’nin himayelerinde Kayseri’de daha büyük hizmetler yapacaklarını söyleyerek konuşmasını tamamladı.

BAKAN ÖZHASEKİ’DEN STRES

Adıyaman’da olduklarını ve depremle ilgili çalışmaları incelediklerini söyleyerek sözlerine başlayan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, ardından vatan sevgisinden bahsetti. Kayseri’ye gittiklerini ve ne zaman hatasız Kayseri’ye gittiklerinde bir rahatlama hissettiklerini. Çabanın esas olduğunu, el, dil, beden, para, pul ve makamla çaba gösterilebileceğini anlatan Bakan Özhaseki, yıllardır en iyi gördüğü şeyi yaptığını, yanlış olan her şeyin karşısında durmaya çalıştığını kaydetti.

seydiler-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu