Haber

CHP’den ihraç edilen Tanju Özcan’dan ilk açıklama: Kemal Bey partide hiçbir Kemalist bırakmamaya kararlı.

Oy Başarısızlığından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu sorumlu tutan ve her fırsatta istifasını isteyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP’den ihraç edildi. Kararın ardından sosyal medyadan açıklama yapan Özcan, Kılıçdaroğlu’nu bir kez daha hedef gösterdi.

“KONEPE SEVGİSİ HERKESE BAŞARILAR DİLERİM”

Özcan, “Başarısız Kemal Bey, 12 yaşında” paylaşımında bulundu. oy Kaybetti ama YDK’ya onu kilit listeyle seçtirdi ve beni partiden ihraç etti. Emin olun bu kararı CHP’nin Kemalist gömleğini çıkarmasını isteyen Sorosçular, Aralıkçılar, Badem Bıyıklılar ve HDP terör sevdalıları büyük bir memnuniyetle aldı. Kemal Bey partide hiçbir Kemalist bırakmamaya kararlıdır. Vatansever olmayan, koltuk seven herkese hayırlı olsun.”

“BENİ YAPMAYIN”

Özcan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kemalist ve Türk Milliyetçisi çizgimden taviz vermeden yoluma devam edeceğim. Sorosçulara, Fetöcülere ve 10 Aralıkçılara teslim olmuş CHP yönetimi tarafından ihraç edilmek. Bundan başka bir şey beklemiyordum. Bugün beni ihraç ettiler, yarın Atatürkçü kalmaya kararlı diğerlerini… Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk ve kurucu değerlerimiz…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu