Haber

Burhaniye’de Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Heyecanı Yaşandı

Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Maçları, Ege ve Marmara bölgelerinden 12 ilin katılımıyla Burhaniye Atatürk Spor Salonu’nda yapılıyor. Yapılan değerli düzenleme, geleceğin milli grubunun temellerinin atıldığı Osman Bayraktar Yıldızlar Ligi çeyrek final ayağını kapsıyor. Çeyrek final öncesi Burhaniye, katılan takımların coşku ve heyecanını paylaşmak için Ören-Pegasus yürüyüşü düzenleyerek terfi etti.

Yıldızlar Ligi’nde çeyrek final açılış maçına Burhaniye Belediyesi Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, Spor Şube Müdürü Emre Aydemir, İlçe Spor Müdürü Aslan Alparslan ve Basketbol Federasyonu Temsilcisi katıldı. Açılış maçı öncesi konuşan Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, katılan tüm kadroya ve genç yeteneklere başarılar dileyerek, bu değerli organizasyonun Burhaniye’de yapılmasından ve kendilerinin Burhaniye’de olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Konuşmaların ardından çeyrek final ayağının açılış maçı Eskişehir-Bursa arasında oynandı. Üç gün boyunca devam edecek olan Osman Bayraktar Yıldızlar Ligi çeyrek final karşılaşmalarına 13-15 yaş arası 12 erkek ve 12 kadın basketbol takımı katılacak. Üç gün boyunca devam edecek maçlarda genç yetenekler potansiyellerini sergileme fırsatı bulacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberfethiye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu